trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
istanbul hemogram ölçümü
tam kan sayımı, hemogram
İstanbul Sağlık Raporu

2013 yılından bu yana çalışan sağlığı merkezi olarak, çasmer firması gibi çalışmalarını sürdüren Laboratuvarlarımız sayesinde bursa sağlık raporu, izmir sağlık raporu, istanbul sağlık raporu, kütahya sağlık raporu gibi tüm güçlü şehirlerde sizinleyiz. İşçi Sağlığı ‘na önem veren yapımız ile çalışanlarınızın gerçek durumlarını ortaya koyarak, işe giriş sağlık raporu hizmetindeki en önemli sorunlardan biri olan tahlilsiz sonuç sorununu profesyönel ekiplerimizle çözüme kavuşturduk.

Bugüne kadar sağlık raporu için gerekli tahlillerini yaptıran bazı çalışanlarımızın rahatsızlıklarının erken teşhis edilmesini sağlayarak hayat kurtarıcı fonksiyon gösterdik. İşletmelerinizde çalışanlarınız için en iyi, hızlı ve uygun fiyatlarla sağlık raporu hizmetlerimizdeki hayallerimize ortak olmanız için sizleride mutlu müşterilerimizin arasında görmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Çözüm Ortağınız
  • Akciğer Grafisi, Odyo, Hemogram ve Solunum Fonksiyon Testi gibi standart sağlık raporu tahlillerinizde,
  • Portör Muyanesi “Gaita Kültürü, Gaita Mikroskobisi, Boğaz Kültürü, Burun Kültürü” ihtiyaçlarınızda
  • Biyo Kimya “AST, ALT, Üre, Kanda Kreatinin vb.” tetkiklerinizde,
  • Elektro Kardiyografi, Tam İdrar Tahlili, Hepatit Markerları, Eliza ve Kart Testler, Açlık Kan Şekeri vb.

Sağlık Raporu ihtiyaçlarınızın tümünde sizlerle birlikte çalışmak için büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.

Nasıl Çalışırız?
Sağlık Raporu Almak için Randevu almam gerekli mi?

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için randevu sistemi ile çalışıyoruz. İşe Giriş sağlık raporu ihtiyaçlarınızda 0551 254 56 38 numaralı telefondan arama yada whatsapp araması, mesajı gönderebilirsiniz. Merak etmeyin, Sizin için daima yerimiz var.

Sağlık Raporu için verdiğim tahlillerin sonuçlarını ne zaman ve nasıl alıyorum?

Sağlık Raporu için verdiğiniz numuneler laboratuvar personellerimiz tarafından dikkatle incelenmekte ve sonuçlarınız uzman doktorlarımız tarafından okunup imzalanmaktadır. Portör muayenesi 3 iş günü içinde, diğer tahliller ise sabahtan verdiğiniz numuneler için gün içinde, öğleden sonra verdiğiniz tahliller ise ertesi gün sizlere gönderilmektedir. Mail ortamında dijital olarak taranmış halde gönderilen evraklarımızı insan kaynakları biriminize iletilerek özlük dosyasına konulmasını sağlayabilirsiniz.

Firma olarak bizimle anlaşma sağlamak istiyorsanız. [email protected] adresinden bize ulaşabilir. Sizlerde çalışanlarınız için sağlık raporu ücreti için ayırdığınız bütçenizi kontrol edebilirsiniz. İşe girişlerde alınması zorunlu olan işe giriş sağlık raporu hizmetinde bizi tercih etmenizi gerektirecek binlerce mutlu müşteri ailemiz sizleri bekliyor.

Bitmeyen Enerjimiz ile Sizin Yanınızda Olmaya Devam Ediyoruz.
Sağlık Raporu hizmetinde tecrübeli çalışanlarımız ve Uzman Doktor kadromuz ile çalışanlarınızın sağlığı güvence altında. Çalışanlarınızın sağlığı işletmeniz için en büyük sermayedir.

Bugün hız, kalite ve uygun fiyat herkesin aradığı 3 önemli özellik olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle sağlık sektörü dikkate alındığında, çalışanlarınızın sağlığı söz konusu olduğunda işe giriş sağlık raporu hizmeti gerçekten büyük bir önem arz ediyor. Çalışanlarınızın daha önceki işyerlerinde yaşadığı sıkıntıların tespit edilmesi ve sağlık durumunun ortaya konması yeni işe girecek personellerinde şahsi sağlık durumlarını bilmesi oluşan aksi durumlarda erken müdahale paha biçilmez bir değer olarak karşımıza çıkıyor. İşe Giriş Sağlık Raporu, staj için sağlık raporu, gibi çalışan sağlığı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için bize aşağıdaki

Editörden Eklenebilen İkonlu Button

No sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, At accusam aliquyam diam diam dolore dolores duo eirmod eos erat, et nonumy sed tempor et et invidunt justo labore Stet clita ea et gubergren, kasd magna no rebum. sanctus sea sed takimata ut vero voluptua. est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.

Misyonumuz

No sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum.

Vizyonumuz

No sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum.

Whatsapp
Halim ASA
Halim ASA
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?