trende

Mecidiyeköy Sağlık Raporu

15.12.2020
859
Mecidiyeköy Sağlık Raporu

istanbul sağlık raporu hizmetlerimiz ile istanbul’un merkezinde mecidiyeköy sağlık raporu ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

İşe Giriş Sağlık Raporu İçin Aşağıdaki Butonlardan iletişime geçebilirsiniz

Az Tehlikeli İşler İçin Sağlık Raporu
  • Akciğer Grafisi
  • Odyo, İşitme Testi (Audio Meter)
  • Solunum Fonksiyon Testi (sft)
  • Hemogram
Ürün Galerisi

işe giriş sağlık raporunda gerekli olan tüm tahlil hizmetlerini değerli müşterilerimize sunmak için çalışıyoruz, bize iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. İşe Giriş Sağlık Raporu fiyatları için yine aşağıda bulunan formlar aracılığıyla tahmini fiyatlar hk bilgi alabilirsiniz.

Sağlık Raporu Sıkça Sorulan Sorular
İşe Giriş Sağlık Raporu Ne Kadar?

İşe Giriş Sağlık raporu ücreti istenecek olan tahlillere göre değişmektedir. Tahliller ise yapılacak olan işe göre işyeri hekimi tarafından belirlendiği için, öncelikle işyeri hekiminden hangi tahlillerin yapılacağı bilgisi alındıktan sonra işe giriş sağlık raporu ücreti konusu hakkında bilgi talep edilmesi gerekmektedir.

Sağlık Raporu Ücreti Kim Tarafından Belirleniyor?

Sağlık Raporu ücreti özel sektör olması sebebiyle sadece özel sektör dinamikleri fiyat mekanizmasında yer alıyor. Herhangi bir tavan ve taban fiyat uygulaması söz konusu değildir. Bu nedenle çalışanların uygun fiyatlardan yararlanması amacıyla sağlık raporu hizmeti sunan laboratuvarlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize iş için sağlık raporu ücreti ‘ni uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz.

İşe Giriş Sağlık Raporu Ücretini Kim Ödüyor?

Kanuni olarak işe giriş sağlık raporu ücreti işveren tarafından karşılanması gereken bir ücrettir. 6331 Sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunu madde 15 ‘e göz atabilirsiniz.

mecidiyeköy sağlık raporu

Mecidiyeköy Sağlık Raporu Hizmetlerimizle çalışanlarınızın işe giriş sağlık raporu ihtiyaçlarınıza doğru çözüm ve uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Hizmet Sürekliliğimiz
7/24 Bize Ulaşabilirsiniz.
İşe Giriş Sağlık Raporu ihtiyaçlarınız için 0551 254 56 38 numaralı telefondan bize ulaşabilir yukarıdaki iletişim butonlarından whatsapp ile mesaj gönderebilirsiniz.

İşe Giriş Sağlık Raporu Ücreti Hesaplama

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA
Halim ASA
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?