trende

Az Tehlikeli Sağlık Raporu

19.02.2022
408
Az Tehlikeli Sağlık Raporu

Az Tehlikeli bir işyerinde çalışacaksanız, bütçe dostu paketlerimiz sayesinde uygun fiyatlarda sağlık raporu ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

işe gir

İşe Giriş Sağlık Raporu İçin Aşağıdaki Butonlardan iletişime geçebilirsiniz

Çalışanlarınızın işe girmeden önce işe giriş sağlık raporu almalarını sağlamak işverenler için kanuni bir ödevdir. İşe giriş sağlık raporu ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlarımız ile çalışanlarınızın yanında olmaya devam ediyoruz.

Az Tehlikeli Sağlık Raporu Ücreti Ne Kadar

İşyeri hekiminiz tarafından istenen sağlık raporu için kaynak oluşturacak tahlillere göre fiyat değişmektedir. Bununla birlikte Az Tehlikeli işlerde en çok talep edilen Akciğer grafisi, odyo – işitme testi, solunum fonksiyon testi – sft, ve hemogram – kan sayımı gibi tahliller için ortalama ücretler 80 TL – 200 TL arasında değişmektedir.

İstanbul işe giriş sağlık raporu ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.

istanbul sağlık raporu nereden alınır?

istanbul sağlık raporu hizmetinde son teknoloji sabit tıbbi tetkik mekanlarımız ve çalışan sağlığı merkezlerimiz (çasmer) ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. Çalışan sağlığı hizmetlerinde sürekli gelişen yapımız ile sizlere daha iyi hizmet vermek için hep geleceğe doğru bakıyoruz.

istanbul sağlık raporu veren hastaneler

istanbul işe giriş sağlık raporu hizmeti sunan hastaneler ‘de bulunan doktorların işyeri hekimi olmaması durumunda işe giriş sağlık raporu evrakınız geçerli olmayabilir. Normal şartlarda işyerinizde bulunan işyeri hekimi tarafından düzenlenmesi gereken işe giriş sağlık raporu tetkiklerinde sorun yaşamamak için istanbul sağlık raporu danışma hattımızı 0551 254 56 38 arayabilirsiniz.

istanbul işe giriş sağlık raporu hizmeti için size bir tık kadar yakın olmaya devam ediyoruz. Büyüyen müşteri ailemiz ve alanında uzman laboratuvarlarımız ile sizlere daha iyi hizmet vermek için çaba gösteriyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA
Halim ASA
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?