trende

staj için sağlık raporu

15.02.2022
314
staj için sağlık raporu

Öğrenciler için staj yapacakları yerlerde gerekli olan staj için sağlık raporu almalarının zorunlu olduğunu biliyorsunuzdur. İşyerinizde çalışan olsun, stajyer olsun işe giriş sağlık raporu olmadan işe başlatılmaması gerektiği için kanuni olarak sorunla karşılaşmamak için staj için gerekli sağlık raporu işlemlerinizi birlikte halledelim.

Staj için sağlık raporu ‘na yüksek bedeller ödemeyin. Uygun fiyatlarda staj için sağlık raporu ihtiyaçlarınız için aşağıdaki iletişim butonlarından bize ulaşabilirsiniz.

Staj için Sağlık Raporu Fiyat ve Randevu iletişim Hattı

staj için sağlık raporu ücreti ne kadar?

staj için sağlık raporu ücreti, yıllara ve şehirlere, çalışacağınız işyerinin tehlike sınıfı gibi etkenlere ve işyeri hekiminin istediği tahlillere göre farklılık göstermektedir. En uygun fiyatla alabileceğiniz staj için sağlık raporu ücretleri 200 TL ile 1500 TL arasında değişiklik göstermektedir.ecek.

Staj için sağlık raporu hangi tahliller yapılmaktadır?

staj için sağlık raporu almak istediğinizde staj göreceğiniz işyeri tarafından sizlere bir tahlil listesi verilecektir. Bu tahlil listelerine göre size yapılacak tetkiklerin ücretleri artacak yada azalacaktır.

staj için sağlık raporu nasıl alınır?

Staj için sağlık raporu almak istediğinizde yukarıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşarak kolayca randevu alabilir ve işlemlerinizi hızlı birşekilde tamamlayabilirsiniz?

staj için sağlık raporu ne kadar sürede çıkar?

sağlık raporu tahlillerinizde portör muayenesi bulunuyorsa 3 iş günü içinde, diğer tahliller içinse 1 gün içinde sonuçlarınız çıkacaktır.

staj için sağlık raporunu kimler verebilir?

Staj için sağlık raporu ‘nu yalnızca işyeri hekimleri düzenleyebilir. Aile hekimleri bu belgeyi veremezler. Aile hekimlerinin işe giriş sağlık raporu kapsamında olan işe giriş sağlık raporu hizmetini verebilmeleri için, raporu isteyen firma az tehlikeli sınıfta olması ve 50 den az çalışanı bulunuyor olması gereklidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Halim ASA
Halim ASA
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?